29 czerwiec 2021

Dzielnicowi z Nadarzyna zatrzymali dwóch poszukiwanych

fot. KPP w Pruszkowie
Kolejni poszukiwani zostali zatrzymani przez dzielnicowych z komisariatu w Nadarzynie. Jeden z mężczyzn skorzystał z możliwości zamiany kary więzienia na karę grzywny, drugi trafił na 99 dni do zakładu karnego.
REKLAMA

W ostatnich dniach dzielnicowi z Nadarzyna zatrzymali dwóch poszukiwanych mężczyzn. Funkcjonariusze przeprowadzili ustalenia i pozyskali informacje, na których podstawie dotarli do poszukiwanych.

W sobotę dzielnicowi zatrzymali 39-latka. Mężczyzna poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Żyrardowie. Poszukiwany miał do odbycia karę pozbawienia wolności, z możliwością zamiany kary więzienia na karę grzywny, z czego też skorzystał.

Kolejny poszukiwany został zatrzymany wczoraj. 27-letni obywatel Ukrainy poszukiwany był przez Sąd Rejonowy w Piasecznie. Mężczyzna ma do odbycia karę 99 dni pozbawienia wolności. Po czynnościach, zgodnie z dyspozycją sadu trafił do zakładu penitencjarnego.

Policjanci pruszkowskiej komendy przypominają, że za pomoc w ukrywaniu sprawcy przestępstwa grozi odpowiedzialność karna wynikająca z art. 239§1 kodeksu karnego.

 

kom. Karolina Kańka

 
źródło: policja.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
mazowieckie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Pruszkowie

kiedy
2021-10-09 19:00
miejsce
Sala Widowiskowa Zespołu Mazowsze,...
wstęp biletowany
kiedy
2021-10-15 19:00
miejsce
Centrum Kultury i Sportu w...
wstęp biletowany
kiedy
2021-11-11 18:00
miejsce
Centrum Kultury i Sportu w...
wstęp biletowany
kiedy
2021-11-14 17:00
miejsce
Centrum Kultury i Sportu w...
wstęp biletowany