21 marzec 2024

Utrudnienia na S7 pod Mławą w związku z protestem rolników

zdjęcie: Utrudnienia na S7 pod Mławą w związku z protestem rolników / pixabay/3369617
W rejonie węzła drogowego trasy S7 Mława Południe nadal trwa protest rolników. Blokowane jest rondo w pobliżu ul. Warszawskiej, co powoduje brak możliwości przejazdu m.in. w kierunku Ciechanowa i Przasnysza. Protest może być kontynuowany do połowy przyszłego tygodnia - podała w czwartek policja.
REKLAMA

"Trwa protest rolników na terenie powiatu mławskiego" - przekazała w czwartek podkom. Aneta Prusik z Komendy Powiatowej Policji w Mławie. Jak wyjaśniła, protest dotyczy węzła drogowego trasy S7 Mława Południe, gdzie zablokowane jest rondo w rejonie ul. Warszawskiej - nie ma tam możliwości przejazdu m.in. w kierunku Ciechanowa i Przasnysza, a utrudnienia mogą potrwać do późnego popołudnia.

W związku z protestem rolników policja w Mławie zaleca objazd przez węzeł Mława Północ na S7 i Żurominek, a także przez S7 i kolejno miejscowości Napierki, Wieczfnia Kościelna, Bąki, Windyki, Nowa Sławogóra, Szydłówek, Trzcianka Kolonia i dalej przez Stupsk do Ciechanowa oraz odwrotnie z Ciechanowa przez Stupsk do miejscowości Pepłowo i S7

"Prosimy wszystkich kierowców o stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy kierujących ruchem oraz korzystanie z wyznaczonych objazdów" - podkreśliła podkom. Prusik.

Jak zaznaczyła, od piątku, 22 marca do środy, 27 marca protest rolników w Mławie w rejonie węzła drogowego trasy S7 Mława Południe może być kontynuowany, przy czym w tym czasie utrudnień można spodziewać się również na S7 w pobliżu Wieczfni Kościelnej w związku z planowaną blokadą węzła w rejonie Kuklina.(PAP)

Autor: Michał Budkiewicz

mb/ mark/

PRZECZYTAJ JESZCZE
Materiały sygnowane skrótem „PAP” stanowią element Serwisów Informacyjnych PAP, będących bazami danych, których producentem i wydawcą jest Polska Agencja Prasowa S.A. z siedzibą w Warszawie. Chronione są one przepisami ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy z dnia 27 lipca 2001 r. o ochronie baz danych. Powyższe materiały wykorzystywane są przez [nazwa administratora portalu] na podstawie stosownej umowy licencyjnej. Jakiekolwiek ich wykorzystywanie przez użytkowników portalu, poza przewidzianymi przez przepisy prawa wyjątkami, w szczególności dozwolonym użytkiem osobistym, jest zabronione. PAP S.A. zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów, o których mowa w art. 25 ust. 1 pkt. b) ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych, jest zabronione.
pogoda Pruszków
8.3°C
wschód słońca: 05:27
zachód słońca: 19:43
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Pruszkowie

kiedy
2024-04-20 19:30
miejsce
Centrum Kultury i Sportu w...
wstęp biletowany
kiedy
2024-04-21 17:00
miejsce
Sala Widowiskowa Zespołu Mazowsze,...
wstęp biletowany
kiedy
2024-04-21 18:00
miejsce
MCC Mazurkas Conference Centre...
wstęp biletowany
kiedy
2024-04-27 19:00
miejsce
Centrum Kultury i Sportu w...
wstęp biletowany